Hurtownia motoryzacyjna

Gorlice

Menu

Wydarzenia

Firma Amibo jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

ProfiAuto zagrało z WOŚP

ProfiAuto zagrało z WOŚP

Przejażdżka Subaru, licytacja gadżetów, darmowy PitStop, pokazy driftu i sportowej jazdy - tak w tym roku ProfiAuto zagrało podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Rok 2017 pod znakiem ProfiAuto

Intensywny rozwój, nowi ambasadorzy, unikatowe projekty i wyjątkowe wydarzenia – w 2017 roku działaliśmy na wyjątkowo wysokich obrotach. W tonie wszechobecnych, noworocznych podsumowań, zsyntetyzowaliśmy również i nasze działania. Zapraszamy do lektury.

XV edycja targów ProfiAuto Show - znamy datę!

XV edycja targów ProfiAuto Show - znamy…

Dołącz do wydarzenia!

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

Szlachetna Paczka co roku jest lekcją pokory. Pokazuje, jak ważna jest pomoc potrzebującym, uczy współpracy oraz wzmacnia wewnątrz firmowe więzi. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników firmy Moto-Profil, drużyna #ProfiAuto przygotowała prezent dla 68-letniej pani Basi i…

Mikołajki z ProfiAuto

Mikołajki z ProfiAuto

6 grudnia to dzień spełniania dziecięcych marzeń. W tym roku marka ProfiAuto wraz z partnerami: Biela Auto Centrum oraz Moto Factory odwiedziła szpitale w Nowym Targu oraz Warszawie, aby osiągnąć jeden cel: wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych. Nasze zadanie zrealizowaliśmy w 100%.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »